Najczęściej zadawane pytania:

Jaki jest koszt reportażu ślubnego?

W mojej ofercie znajdziecie trzy pakiety, dostosowane do różnych potrzeb. Cena zaczyna się od 3500 zł. W wyjątkowych sytuacjach cena ustalana jest indywidualnie. Zapraszam do kontaktu!

Jak długo czeka się na zdjęcia?

Zakładany czas to 60 dni roboczych ale staram się Wam dostarczyć zdjęcia w ciągu miesiąca od upływu Waszego wymarzonego dnia. Wiem jakie emocje wiążą się ze zdjęciami, dlatego wolę Wam je oddać jeszcze w momencie trwania uniesień związanych ze ślubem!

Czy masz zezwolenie na fotografowanie w kościele?

Oczywiście, że mam. Nie musicie się więc obawiać przykrych sytuacji, które mogłyby się wydarzyć w trakcie ceremonii. 

Jak wygląda rezerwacja terminu?

W momencie zapytania o datę, zapisuję sobie informację o Waszym weselu w notesie na 7 dni i w przypadku zapytania o ten sam termin przez inną parę, najpierw kontaktuję się z Wami. Tak więc nie musicie martwić się, że ktoś przejmie Wasz termin, a Wy macie sporo czasu żeby spokojnie się zastanowić nad wyborem fotografa. Natomiast faktyczna rezerwacja następuję w momencie podpisania umowy i wpłacenia zadatku. 

W jakich miastach pracujesz?

Najchętniej w okolicach Śląska i Małopolski, ale jestem absolutnie otwarta na podróże i żadne miejsce nie stanowi dla mnie problemu. Gdzie mnie zaprosicie, tam przyjadę!

Czy istnieje możliwość wykonania albumu?

Oczywiście, zachęcam! Współpracuję z firmą tworzącą przepiękne fotoalbumy, które są niesamowitą pamiątką na lata.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Przedłużeniem mojej ręki są dwa Nikony D750 i kilka ulubionych jasnych obiektywów stałoogniskowych marki Sigma ART wraz z lampami radzącymi sobie z największymi ciemnościami. W każdym aparacie posiadam dwie niezależne karty SD, które w momencie robienia zdjęć, tworzą backup, aby Wasze wspomnienia były bezpieczne jeszcze przed zgraniem ich na dyski. 

Ile zdjęć dostaniemy?

Zwykle moje minimum to 500 zdjęć, ale jest to uzależnione od ilości godzin pracy. Wszystkie zdjęcia poddaję mojej autorskiej obróbce. Zdarza się, że wybieram zdjęcia, które nie są technicznie idealne, ale doskonale wiem, że czasem bardziej liczą się emocje niż to czy kadr jest poprawny. Stawiam na naturalność! 

*    *    *

Using Format